10-12-12

Resultaten bestuursverkiezingen Open Vld Nationaal

Kandidaten in het vet zijn verkozen in het nationaal partijbestuur van Open Vld. Totaal aantal stemmen uitgebracht: 20.059

 

  Kandidaat Stemmen
1 DE BLOCK Maggie (Merchtem) 10366
2 DE CROO Alexander (Brakel) 9213
3 TURTELBOOM Annemie (Antwerpen) 8586
4 DE CLERCQ Mathias (Gent) 7992
5 DE GUCHT Karel (Berlare) 7858
6 DE CROO Herman (Brakel) 7177
7 DEWAEL Patrick (Tongeren) 6527
8 KEULEN Marino (Lanaken) 6440
9 STERCKX Dirk (Lint) 6365
10 SOMERS Bart (Mechelen) 6275
11 VAN MECHELEN Dirk (Kapellen) 5857
12 VANHENGEL Guy (Evere) 5505
13 CEYSENS Patricia (Leuven) 5438
14 DE GUCHT Jean-Jacques (Aalst) 5256
15 TOMMELEIN Bart (Oostende) 4884
16 VAN QUICKENBORNE Vincent (Kortrijk) 4704
17 NEYTS-UYTTEBROECK Annemie (Brussel) 4575
18 DAEMS Rik (Leuven) 4548
19 Van ROUVEROIJ Sas (Gent) 4089
20 VAUTMANS Hilde (Sint-Truiden) 3835
21 VAN CAUTER Carina (Herzele-Borsbeke) 3745
22 SCHILTZ Willem-Frederik (Antwerpen) 3062
23 VERSNICK Geert (Gent) 2719
24 BRUGGEMAN Hilde (Buggenhout) 2706
25 VAN VOLCEM Mercedes (Brugge) 2629
26 DE VROE Gwenny (Kampenhout) 2114
27 CARETTE Elke (Torhout) 2086
28 TALPE Emmily (Ieper) 2075
29 SOMERS Ann (Haacht) 2045
30 AVONTROODT Yolande (’s Gravenwezel) 1935
31 BRUSSEEL Ann (Anderlecht) 1792
32 LENSSEN Georges (Maasmechelen) 1747
33 LIBERT Laurence (Hasselt) 1740
34 DE NEVE Ella (Merchtem) 1677
35 BORGINON Fons (Antwerpen) 1651
36 LUYCKX Kris (Antwerpen) 1625
37 YSEBAERT Clair (Wortegem-Petegem) 1600
38 BRIL Louis (Roeselare) 1593
39 VALKENIERS Jef (Dilbeek) 1515
40 DE RO Jo (Vilvoorde) 1486
41 VANDEPUT Frederick (Zonhoven) 1455
42 LAVIGNE Jean-Paul (Sint-Truiden) 1442
43 VEREECKE Carl (Kuurne) 1417
44 DAELMAN Rik (Waasmunster) 1375
45 CORNELIS Bert (Rotselaar) 1331
46 DESCAMPS Thijs (Ieper) 1233
47 BULLENS Anita (Halen) 1229
48 DAMAN Mick (Gent) 1198
49 DE COCK Lieve (Denderhoutem) 1169
50 BELLEMANS Nicky (Gooik) 1091
51 WILLEMS Luc (Aalst) 1075
52 JANSSENS Dirk (Dilbeek) 1062
53 BOLLE Jenny (Harelbeke-Hulste) 987
54 DUFOUR Rita (Gistel-Snaaskerke) 949
55 VAN DOOREN Sabine (Kapellen) 946
56 MOORTGAT Frederik (Roeselare) 928
57 DE STOOP Christian (Waregem) 914
58 EEMAN Geert (Denderleeuw-Welle) 912
59 VOLCKAERT Lieven (Melle) 884
60 BEEKEN Rob (Hasselt) 881
61 HINDERYCKX Garrit (Blankenberge) 881
62 MARTENS Tony (Gent) 878
63 MARINOWER Claude (Antwerpen) 864
64 DEMUYNCK Valtin (Avelgem) 856
65 FLOSSIE Gunter (Halen) 815
66 STERCKX Gert-Jan (Vilvoorde) 783
67 CLAESSENS Wim (Maaseik) 772
68 MORTIER Arne (Ham) 737
69 DE CALUWE Matthias (Kapellen) 733
70 VANDENHEEDE Liliane (Gent) 698
71 VANDERSTEEN Sylvian (Tielt-Winge) 694
72 KIEKENS Philippe (Aalst) 685
73 LONNEVILLE Jeroen (Moerkerke) 682
74 D’HONDT Jean-Pierre (Maarkedal) 642
75 VANDERQUADEN Dirk (Hoeselt) 638
76 DEBOU Pieter (Brussel) 619
77 BOONE Filip (Dilbeek) 612
78 PIJPELINK Hans (Gent) 607
79 MUNDUS Johny (Meeuwen) 595
80 RASSCHAERT Luc (Lede) 572
81 VOORDECKERS Bart (Turnhout) 564
82 ROOSENS Edward (Merelbeke) 561
83 GYSELS Kris (Berchem-Antwerpen) 558
84 PLUYM Stijn (Dendermonde) 556
85 POLIS Axel (Berchem) 499
86 L’ECLUSE Filip (Hofstade-Aalst) 495
87 DIELEN Dirk (Antwerpen) 480
88 CLAES Philip (Deurne) 473
89 VAN GOETHEM Karin (Deurne) 471
90 KEVERYN Florent (Hemiksem) 421
91 LESCEU Olivier (Dworp) 410
92 TO Ha (Brussel) 392
93 NOTREDAME Marc (Gent) 383
94 POTS Geert (Destelbergen) 344
95 GYSBRECHTS Jan (Hemiksem) 333
96 KERREMANS Jacques (Wilrijk) 328
97 MARKOWITZ Samuel (Antwerpen) 298
98 VAN DAMME Brieuc (Sint-Jans-Molenbeek) 298
99 MEGANCK Julien (Brussel) 287
100 SCHRYERS Robin (Geraardsbergen) 274
101 DEHING Kristiaan (Brecht) 271
102 BONTINCK Dimitri (Antwerpen) 265
103 D’HAENS Jos (Antwerpen) 224
104 VANWELKENHUYSEN Frank (Willebroek) 219
105 VAN WOENSEL Johan (Heist-op-den-Berg) 216
106 VAN ROMPUY Mike (Mechelen) 183
107 DE MOERLOOSE Daan (Brussel) 169

Persoonlijk haalde ik 2075 stemmen, zijnde een 28ste plaats. Binnen de provincie West-Vlaanderen behaalde ik 1436 stemmen op een totaal van 3370.